Успехите ни през учебната 2017/2018 година

Математика

1.Математически турнир"Черноризец Храбър"

- Димитър Атанасов- грамота V място

2.Математически турнир "Иван Салабашев"

- Димитър Атанасов- II място, медал

- Диян Янакиев - IV място, грамота

- Даниел Иванов Иванов -V място,грамота

- Константин Станимиров Стоев-V място,грамота

- Лиляна Здравкова Йорданова-V място , грамота

- Пламена Димова Чолакова-V място, грамота

- Рая Калоянова Танева-V място, грамота

-  Биляна Славова Атанасова-VI място,грамота

- Божидар Станимиров  Анастасов-VI място, грамота

- Петя ИлияноваТахчиева-VI място,грамота

 

3. Коледно математическо състезание

- Константин Стоев - II място, медал

- Димитър Атанасов- III място, медал

- Венцислав Георгиев -IV място, грамота

- Диян Янакиев -IV място, грамота

- Рая Танева -IV място, грамота

- Йоан Танев -IV място, грамота

4.Австралийско Кенгуру 2018 г.

Сертификати за отлично представяне получиха: Анжелика Тодорова, Александра Радева,Рая Танева,Карина Иванова, Константин Стоев, Димитър Атанасов, Даниел Иванов, Йоан Танев.

Поздравления, деца!

5.Национална олимпиада по математика - Общински кръг - Класирани ученици за II кръг

- Венцислав Димчев, Божидар , Константин, Димитър, Рая, Петър, Дарина, Йоана Георгиева, Пламена , Розали, Даниел, Александър,Александра, Биляна, Диян, Йоан Танев, Лиляна.

Изобразително изкуство

1.Национален ученически конкурс за рисунка„Национален парк „Рила“ – познат и непознат“

- Александра Радева - II място

2.Областен конкурс "От Коледа до Васильовден"  раздел сурвакници

-Йоана Ичкова" - II място

3.V-ти национален конкурс, посветен на големия християнски празник Въведение Богородично – 21 ноември, който е и Ден на православната християнска младеж и семейство – 2018 година.

-Йоана Ичкова - I място

4.Общински конкурс"Коледа"

-Йоана Ичкова - грамота

5.Състезание "Аз,рисувам" 

С максимален брой точки/ 50/ са следните ученици:Димитър Атанасов,Божидар Анастасов,Сияна Стоянова,Петя Тахчиева,Карина Иванова,Александра Кънчева,Йоана Ичкова,Йоана Георгиева.

с 46 точки : Анжелика Тодорова

 

"Аз рисувам"

Йони Ичкова- I място в V-ти национален конкурс, посветен на големия християнски празник Въведение Богородично – 21 ноември

Математически турнир"Иван Салабашев" 2018 г.

Победители в състезанието"Аз и буквите"

Лингвистично Кенгуру

 

Великденско математическо състезание-Награждаване на Митко,Коце,Дани

Състезание "Аз рисувам"

Много силно редставяне на децата от нашия клас на последните за 2017 г математически състезания.Браво, деца!

Математически турнир „Иван Салабашев”

От третокласниците на първо място се класираха Димитър Атанасов Атанасов и Никола Христов Пехливанов. 
Второ място заеха Александра Радева Кънчева и Константин Станимиров Стоев.
 След тях на трето място се наредиха Василена Георгиева Зафирова, Георги Иванов Бужев, Йоан Нанков Танев, Лиляна Здравкова Йорданова, Петър Иванов Мартинков, Пламена Димова Чолакова и Рая Калоянова Танева.
 

Коледно математическо състезание

 

 

Димитър Атанасов Атанасов – І м.
Константин Станимиров Стоев – ІІ м.
Пламена Димова Чолакова – ІІІ м.
Рая  Калоянова Танева – ІV м.

 

Ето и първите ни успехи в трети клас в математическия турнир"Черноризец Храбър".Поздравления,деца!

Поздравления за Йони Георгиева ,чиято рисунка беше номинирана сред 700 творби на ямболските деца.Поздравление и за нейната ръководителка Ваня Борисова от школата по изобразително изкуство"Седмоцвет".

 

Награждаване Черноризец Храбър 2016 - Браво,деца!

Нашите успехи